Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 1.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Terminator: Dark FateRated ★ 2.5
JokerRated ★ 3.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 0.5
MetamorphosisRated ★ 0.5
ExitRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 1.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 0.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Cold PursuitRated ★ 1.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.0
Bad GeniusRated ★ 3.0