Movies
Ratings
18
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The HimalayasRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 2.0
Love ForecastRated ★ 1.0