Movies
Ratings
110
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 2.5
The PartyRated ★ 2.5
The KingRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
CarsRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
The TowerRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 2.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 1.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.0