Movies
Ratings
403
San AndreasRated ★ 3.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 4.5
Barefoot GibongRated ★ 3.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.5
Paradise MurderedRated ★ 3.5
The Bacchus LadyRated ★ 4.5
The Divine WeaponRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.5
HostelRated ★ 3.5
The CallRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.5
Stuart LittleRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.5
The A-TeamRated ★ 4.0
The ShallowsRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 3.5
Hollow ManRated ★ 3.5
Seoul StationRated ★ 3.5