Titles you rated
Little ForestRated ★ 2.0
Initiation LoveRated ★ 3.0
Bad GeniusRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 2.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 2.5
This Means WarRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 3.5
Kamome DinerRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.0
SpotlightRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 1.5
Architecture 101Rated ★ 2.5