Movies
Ratings
121
47 Meters DownRated ★ 0.5
Legends of the FallRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 2.5
Forrest GumpRated ★ 3.0
My Boss, My HeroRated ★ 1.0
The Truman ShowRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 1.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 0.5
GladiatorRated ★ 2.0
The Fifth ElementRated ★ 1.0
2012Rated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 1.5
Dawn of the DeadRated ★ 3.5
Over My Dead BodyRated ★ 1.5
SunflowerRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 0.5
TitanicRated ★ 2.5
CrankRated ★ 1.0
300Rated ★ 2.0
Shaolin SoccerRated ★ 1.0