Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Bring Her BackRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.0
The Zone of InterestRated ★ 1.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
The First OmenRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.5