Titles you rated
TriggerRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Solo LevelingRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Wind BreakerRated ★ 3.0- 한국인의 저주의 역사Rated ★ 4.0
MashleRated ★ 3.5
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 3.5
ChiikawaRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 2.5
Oshi no KoRated ★ 4.0
Hell's ParadiseRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
Blue LockRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5