Movies
Ratings
131
Dawn of the DeadRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 2.5
X-MenRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Evan AlmightyRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Perfect ProposalRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
TroyRated ★ 4.0
My Boyfriend Is Type BRated ★ 2.5