Titles you rated
Trivial MattersRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.5