Series
Ratings
19
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.5
Suspicious PartnerRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 2.5
SignalRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Painter of the WindRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0