Titles you rated
Why Women KillRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
Woman of DignityRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Scum's WishRated ★ 4.0- Banana Actually Season 2Rated ★ 4.0
Operation LoveRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0- Black Butler: Book of CircusRated ★ 3.0
You're My PetRated ★ 3.5- 72 Seconds Season 3Rated ★ 4.0
72 Seconds Season 2Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0
Witch's RomanceRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.0