Titles you rated
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Kong: Skull IslandRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0