Series
Ratings
31- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 4.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Dining TogetherRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.5
Delicious GuysRated ★ 4.5