Titles you rated
My Father is StrangeRated ★ 5.0
Summer ScentRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Missing NineRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 4.5
Innocent DefendantRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 3.5
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.5
Oh My VenusRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 4.5
Tomorrow with YouRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
Producing NobutaRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 4.5