Titles you rated
The WhistleblowerRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 2.5
Hello, SchoolgirlRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
A Perfect GetawayRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.5
R2B: Return to BaseRated ★ 1.0
CinderellaRated ★ 2.5