Titles you rated
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 3.0
Sword Art Online IIRated ★ 2.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
Sword Art OnlineRated ★ 2.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 2.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 2.5
Nodame Cantabile: FinaleRated ★ 2.5
Nodame Cantabile: ParisRated ★ 2.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 2.5
Nodame CantabileRated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 2.5