Series
Ratings
33
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
The Red TeacherRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Tears of the DragonRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 2.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 3.0- DEATH NOTERated ★ 3.5