Series
Ratings
39
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Heart Signal Season 3Rated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Prison Break Season 2Rated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0