Titles you rated
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 2.5
PrometheusRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.5
TenetRated ★ 2.5
Spider-ManRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
The Green KnightRated ★ 2.0
Under the SkinRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
ZodiacRated ★ 4.5
The Lego MovieRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 3.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0