Movies
Ratings
573
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
Black AdamRated ★ 3.5
DittoRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Halloween KillsRated ★ 4.0
NopeRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
The Babysitter: Killer QueenRated ★ 3.0
The BabysitterRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
EternalsRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 4.5
The Conjuring: The Devil Made Me Do ItRated ★ 3.0
Godzilla VS. KongRated ★ 4.0
Fantasy IslandRated ★ 2.5
OtherLifeRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 3.0