Titles you rated
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
Suspect XRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
CloverfieldRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 2.0
In TimeRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 3.0
Running TurtleRated ★ 1.5
FriendRated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 2.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0