Titles you rated
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
All My Love For YouRated ★ 2.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
GoblinRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 2.0
City HunterRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 2.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0