Titles you rated
I Am LegendRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
August RushRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 2.5
GladiatorRated ★ 4.0
MossRated ★ 0.5
SunflowerRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 2.5
My WayRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
We Were SoldiersRated ★ 3.0
My Love, My BrideRated ★ 1.5
FuryRated ★ 3.5
PunchRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 2.0