Titles you rated
We Have Always Lived in the CastleRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
UpRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Escape PlanRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 2.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.0