Titles you rated
Portrait of a BeautyRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
Becoming JaneRated ★ 4.5
Ghost TrainRated ★ 2.5
Bunshinsaba 2Rated ★ 2.0
The EyeRated ★ 2.0
One Missed Call 3: FinalRated ★ 2.0
CinderellaRated ★ 2.0
YogaRated ★ 2.0
The GrudgeRated ★ 2.0
VoiceRated ★ 3.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 2.0
Bunshinsaba: Ouija BoardRated ★ 2.0
The WigRated ★ 2.0
The EyeRated ★ 2.0
The OmenRated ★ 3.0
Piranha 3DDRated ★ 2.0
The PhoneRated ★ 4.0