Titles you rated
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0