Movies
Ratings
401
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
The Room Next DoorRated ★ 3.5
Escape RoomRated ★ 0.5
QueerRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The Animal KingdomRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Rebel RidgeRated ★ 3.5
UpgradedRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5