Series
Ratings
16
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Generation KillRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
All InRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The PacificRated ★ 4.0