Titles you rated
Modern FamilyRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 1.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Heart SurgeonsRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 5.0