Titles you rated
InterstellarRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 2.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 1.0
Rakuen Tsuihou - Expelled from ParadiseRated ★ 5.0
Con AirRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 1.5
Happy EndRated ★ 3.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
BladeRated ★ 3.0
PlatoonRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
The Last EmperorRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
The Devil's AdvocateRated ★ 4.0
The FugitiveRated ★ 4.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0