Movies
Ratings
141- ONE PIECE ROMANCE DAWNRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Digimon Adventure Tri. - Chapter 1: ReunionRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 2.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Red DragonRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
Public EnemyRated ★ 4.5
MouseHuntRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
Dumb and DumberRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.5