Movies
Ratings
1398
Dark PhoenixRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Men in Black InternationalRated ★ 2.5
Long Live the KingRated ★ 3.0
Juror 8Rated ★ 3.5
PolarRated ★ 3.5
The Odd Family: Zombie On SaleRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Shazam!Rated ★ 3.5
3 Days to KillRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
IdolRated ★ 2.5
The Truth Shall Not Sink with SewolRated ★ 4.5
VenomRated ★ 3.0
The ShallowsRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.5
Feng ShuiRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 5.0
The Drug KingRated ★ 2.5