Movies
Ratings
31
SilencedRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0