Titles you rated
Swing GirlsRated ★ 3.0
The CoreRated ★ 5.0
Erin BrockovichRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
A Melody to RememberRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.5
Horror StoriesRated ★ 2.5
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 2.5
Will You Be ThereRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
My PaparottiRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0