Titles you rated
NowhereRated ★ 3.0
EliRated ★ 2.5
Talk to MeRated ★ 3.5
Wish DragonRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
In the Tall GrassRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.0
The SwanRated ★ 3.5
The Rat CatcherRated ★ 3.5
PoisonRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
Tales from EarthseaRated ★ 2.0
Ocean WavesRated ★ 3.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 4.0