Titles you rated
8 MileRated ★ 5.0
The Italian JobRated ★ 5.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 4.0
Glory RoadRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.0
TurboRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0