Titles you rated
Fists of LegendRated ★ 3.0
HindsightRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 5.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 3.0
JumperRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 5.0