Titles you rated
StepmomRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
More Than BlueRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
The VowRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 4.0
Aladdin and the King of ThievesRated ★ 3.0
White House DownRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
Let the Right One InRated ★ 3.0
CasperRated ★ 4.0