Titles you rated
Zathura: A Space AdventureRated ★ 3.0
South BoundRated ★ 4.0
S.I.U.Rated ★ 2.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
Hot Young BloodsRated ★ 4.0
PushRated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 4.0
Vantage PointRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 4.0
Spy KidsRated ★ 4.0
TremorsRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
To Catch a Virgin GhostRated ★ 4.0
R2B: Return to BaseRated ★ 4.0
The Suicide ForecastRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 2.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0