Titles you rated
Monster HuntRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
The InternRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 1.0
InterstellarRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 0.5
The IslandRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
2012Rated ★ 4.5