Titles you rated
The Man from EarthRated ★ 4.0
A Clockwork OrangeRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Patch AdamsRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 3.0
Roman HolidayRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.0
AmadeusRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
MulanRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5