Titles you rated
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
PandoraRated ★ 4.0
MasterRated ★ 4.5
SplitRated ★ 4.5
LoganRated ★ 5.0
Kong: Skull IslandRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
The Fate of the FuriousRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0