Titles you rated
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
Some Day or One DayRated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.5
- Good PartnerRated ★ 2.0
Culinary Class WarsRated ★ 3.0
86Rated ★ 5.0
The Third Finger Offered to a KingRated ★ 3.5
Life Lessons of Uramichi-OniisanRated ★ 3.0
Gekokujo KyujiRated ★ 5.0
Till The End of The MoonRated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.0
Earth ArcadeRated ★ 5.0
The Devil's PlanRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 2.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Uncle From Another WorldRated ★ 2.0
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 3.5