Series
Ratings
12
Nodame CantabileRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Love Story in HarvardRated ★ 4.5- DamoRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 2.5
Good DoctorRated ★ 1.5
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0