Titles you rated
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
It ComesRated ★ 4.0
Ajin: Demi-HumanRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 3.0
Fallen AngelsRated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 2.5
Total EclipseRated ★ 2.0
RageRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Egon Schiele: Death and the MaidenRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
The Age of AdalineRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Bad GeniusRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 5.0