Titles you rated
S LineRated ★ 2.0
TriggerRated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
- The FrogRated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
KingdomRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0