Movies
Ratings
333
BloodshotRated ★ 1.0
ScreamRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 3.0
Our School E.TRated ★ 1.0
The MartianRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 4.5
American History XRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 1.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 2.5
LoganRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 2.0