Movies
Ratings
315
Despicable Me 3Rated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 5.0
CruellaRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 4.0
Innocent WitnessRated ★ 3.5
SoulRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 2.5