Titles you rated
- Tears In The ArcticRated ★ 3.0
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 2.0
Cloud AtlasRated ★ 3.0
PainedRated ★ 2.5
Ender's GameRated ★ 3.5
Rio 2Rated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 2.5
Bride WarsRated ★ 2.5
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Sundays at Tiffany'sRated ★ 4.5
Fists of LegendRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
This Means WarRated ★ 3.5
A Letter to MomoRated ★ 2.5
StardustRated ★ 2.5
The Forbidden KingdomRated ★ 2.5
Meet the RobinsonsRated ★ 3.0